Kontaktpersoner

Espen Slyngstad

Espen Slyngstad

Administrerende direktør/CEO +47 934 00 825 espen.slyngstad@e2y.no
Kristoffer Fausa

Kristoffer Fausa

Chief Commercial Officer +47 928 25 226 kristoffer.fausa@e2y.no
Stig Kleive

Stig Kleive

Salgs- og markedsdirektør +47 920 39 697 stig.kleive@e2y.no
Jan Even Walderhaug

Jan Even Walderhaug

Direktør logistikk/transportløsninger +47 458 30 350 jan.even.walderhaug@e2y.no
Vanja Delalic

Vanja Delalic

Direktør e-handel/post +47 982 82 725 vanja.delalic@e2y.no
Katja Hinsch

Katja Hinsch

Salgs- og markedssjef +47 930 18 826 katja.hinsch@e2y.no
Lasse Myrås

Lasse Myrås

Salgssjef logistikk/transport +47 917 98 195 lasse.myras@e2y.no

Kontaktskjema

Gruppe


Adresser

Oslo

Besøksadresse Prinsens gate 5, 0152 Oslo

Leveringsadresse Alf Bjerckes vei 28, 0596 Oslo

Ålesund

Besøksadresse Breivika Industriveg 9, 6018 Ålesund

Leveringsadresse terminal 1 Breivika Industriveg 7, 6018 Ålesund 

Leveringsadresse terminal 2 Blindheim Industriveg 4, 6020 Ålesund